Zimní dovolená

Vysočina je jako stvořená pro zimní radovánky s Vašimi dětmi. V areálu Šiklova mlýna na Vás čeká za mrazivého počasí ledové kluziště pro velké i malé bruslaře, sněhový svah, ledové iglú a běžkařské tratě pro nenáročné běžkaře, kde si užijete nekončící zimní zábavu. Zahřát se a odpočinout si po zimních radovánkách můžete se svými dětmi v dětské zóně v Hotelu Arizóna. Děti se zde pobaví v dětském koutku se spoustou hraček a her, pro dospělé je tu k dispozici příjemné posezení s občerstvením v hotelovém baru. Během pátečního večera a sobotního dne budou probíhat animační programy se soutěžemi a spoustou zábavy pro děti i dospělé. Můžete tak vyzkoušet například jízdu na lyžích za koněm či místní kravkou nebo si vyzkoušet večerní bruslení za svitu reflektorů. Pobyt vyvrcholí sobotním karnevalem na téma MRAZÍK, proto si s sebou vezměte masky a zúčastněte se soutěže o nejlepší masku večera! Můžete využít také vířivku, masáže, saunu či solárium – a to přímo v hotelu. Kouzelné jsou i vyjížďky na koních zimní přírodou v okolí řeky Bobrůvky!

Milovníky sjezdového lyžování ZDARMA dopravíme do SKI Harusák do Nového Města na Moravě a pokud si budete chtít zaplavat ZDARMA Vás dopravíme do Městských lázní v Novém Městě na Moravě, kde budete moci jako naši ubytovaní hosté využít SLEVU na některé ze služeb Městských lázní.

[add_eventon_list number_of_months="50" event_past_future="future" event_type_2="249," hide_so="yes" show_et_ft_img="yes" tiles="yes" tile_count="4" tile_bg="1" tile_height="300px" hide_month_headers="yes" hide_mult_occur="yes" hide_empty_months="yes"]

Rezervovat ubytování