Dovolená a ubytování

V Šiklově mlýně si užijí aktivní i pohodovou dovolenou jak rodiny s dětmi, tak i senioři nebo páry. Připravili jsme pro vás širokou nabídku ubytování, balíčků služeb, atrakcí, bohatý program i tipy na výlety do okolí Šiklandu.

Rodinná dovolená v Šiklově mlýně

Šiklův mlýn je největší přírodní zábavní areál v Česku, v samém srdci Vysočiny. Jeho nabitý program, bohaté možnosti ubytování a občerstvení, nonstop dávka zábavy a široká škála vyžití z něj dělá dokonalé místo pro letní i zimní dovolenou.

Během letní dovolené je westernové městečko s celodenním zábavním programem otevřeno non-stop. Divadelní představení, animační program, indiánská vesnice atrakce jsou zcela jistě největším lákadlem pro každého velkého i malého návštěvníka. V areálu Šiklova mlýna Vás potěší přírodní aquapark a zoopark, nedaleko pouhé 3 km od Šiklova mlýna v Dolní Rožínce naleznete strašidelný zámek Draxmoor.

Zimní dovolenou na Šiklově mlýně si užijete i se všemi zimními radovánkami. Milovníky sjezdového lyžování ZDARMA dopravíme do SKI Harusák do Nového Města na Moravě a pokud si budete chtít zaplavat ZDARMA Vás dopravíme do Městských lázní v Novém Městě na Moravě, kde budete moci jako naši ubytovaní hosté využít SLEVU na některé ze služeb Městských lázní. Navíc můžete využít wellness služby v hotelovém resortu Šikland, animační programy pro děti a mnoho dalšího.

Ubytování v Šiklově mlýně
Vyberte si ze široké nabídky ubytování od nového hotelového resortu Šikland*** přes stylové sruby a chatky až po ubytování v našem kempu.
Zábava na dovolené
Na dovolené v Šiklově mlýně se rozhodně nudit nebudete. Čeká na vás denní program, mimořádné akce a atrakce, nebo výlety do okolí.
Nabídka služeb
Rozsáhlá nabídka služeb v samotném zábavním areálu Šiklův mlýn Vám přinese během vaší dovolené kombinaci aktivní zábavy a relaxace.
Rezervovat ubytování