Chcete si užít atmosféru westernového městečka naplno? Ubytujte se v pravém indiánském teepee! Velké plátěné stany, které indiáni používali pro svůj život, jsou tu jen pro vás. Budete se cítit jako praví indiáni a ještě k tomu se dobře vyspíte. Ubytování je spíše pro méně náročné hosty.

Upozornění: V hlavní sezóně Červenec – Srpen je ubytování poskytováno v turnusech.

Vybavení kempu:

Parkoviště

Domácí mazlíčci

Občerstvení

Přírodní koupaliště

Vyjížďky na koni

Animační program

Dětské hřiště

Sportovní hřiště

Půjčovna cyklistických kol

Půjčovna sportovního vybavení

Ubytování v tee-pee:

Vlastnosti tee-pee
Kostru stanu tvoří 9 až 20 tyčí, které jsou opatřeny velkou plachtou, sešité z nepromokavé látky. Kouřové chlopně. Šňůra pro uvázání ke stavěcí tyči. Vnitřní "lining" plachta, chrání před vodou, kapající z tyčí, zajišťuje vedení vzduchu, odvod kouře z ohniště, tepelně izoluje a omezuje průvan. Kotvící kolíky.
Vybavení tee-pee
4 nízká, pohodlná lůžka s matrací. Uzamykatelná skříňka na drobnosti. Ohniště.
Ubytování
Tee-pee jde pronajmout pouze jako celek, tedy ubytování pro 4 osoby. Pro období hlavní letní sezóny (červenec a srpen) nabízíme týdenní pobyty na 6 a více nocí v turnusech od neděle do soboty nebo sobota/sobota. Pokud máte zájem o jiný typ pobytu, případně požadujete jiný den příjezdu, prosím kontaktujte nás.

Vybavení srubů:

Vlastní parkovací místo

Domácí mazlíčci

Nekuřácké

Stravování

V ceně ubytování v tee-pee není zahrnuta strava. Pro komfortní pobyt doporučujeme přiobjednat si polopenzi, případně využít některou z našich restaurací v areálu.

Objednávka ubytování

V hlavní sezóně Červenec – Srpen je ubytování poskytováno v turnusech.

4 denní pobyt (Čtvrtek až Neděle)

Empty section. Edit page to add content here.

5 denní pobyt (Neděle - Čtvrtek)

Empty section. Edit page to add content here.

Týdenní pobyt (Neděle až Sobota/Neděle)

Empty section. Edit page to add content here.

Jiná délka pobytu

Empty section. Edit page to add content here.

Letní pobytové balíčky

Pro naše hosty, pro jejich zábavu a aktivní prožití dovolené v Šiklandu, máme připravené ucelené, tématické, pobytové balíčky s vybraným spektrem atrakcí, aktivit a služeb. Jsou sestaveny tak, aby si vybral každý podle svého gusta, představ a možností. Přikoupením balíčku ke svému pobytu získáte samozřejmě jednu nezanedbatelnou výhodu – SLEVU ve výši až 40% na atrakce, aktivity a služby, které jsou v balíčku obsaženy.

Vybírat si můžete ze tří typů pobytových balíčků dvoudenního, pětideního a týdeního. Jednoduše si pořiďte balíček podle předpokládané délky svého pobytu v Šiklandu. S načasováním jednotlivých balíčkových aktivit a atrakcí vám pomůže náš animátor – balíčkový průvodce.

Rezervovat ubytování