Hotelový resort

Příjemné ubytování přímo v parku Šikland. Hotelové budovy Colorado Grand a Residence Arizona nabízejí ve svých interiérech moderně zařízené vybavení pokojů a společenských prostor v mexickém stylu.  Z oken pokojů a prosklených stěn hotelových foyer zaujme výhled na pastviny, okolní lesnatou krajinu a údolí řeky Bobrůvky. Hotelový resort Šikland ★★★+ uspokojí požadavky i nejnáročnějších klientů.

Vybavení hotelového resortu:

Bezdrátový internet

Domácí mazlíčci

Bezbariérový přístup

Parkoviště

Recepce 24/7

Lobby bar

Pokojová služba

Transportní služba

Vyjížďky na koni

Animační program

Dětské hřiště

Sportovní hřiště

Kapacita hotelového resortu: 81 pokojů, které dohromady pojmou 189 hostů.

Dvoulůžkový pokoj
Útulné pokoje pro dvě osoby, vybaveny moderním nábytkem, satelitní LCD televizí, skříní a pracovním stolem. Atmosféru pokoje si naladíte barevným LED podsvícením. Ve vlastní koupelně se sprchovým koutem a WC najdete vše co potřebujete.

56 dvojlůžkových pokojů

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Útulné pokoje pro dvě až čtyři osoby, vybaveny moderním nábytkem, satelitní LCD televizí a pohodlným gaučem, jenž slouží jako přistýlka pro jednu nebo dvě osoby. Ve vlastní koupelně se sprchovým koutem a WC najdete vše co potřebujete.

23 dvojlůžkových pokojů s přistýlkou

Čtyřlůžkový pokoj
Útulné pokoje pro čtyři osoby, vybaveny moderním nábytkem, satelitní LCD televizí. Pokoj má dvě místnosti, v každé 2 lůžka. Atmosféru pokoje si naladíte barevným LED podsvícením. Ve vlastní koupelně se sprchovým koutem a WC najdete vše co potřebujete.

2 čtyřlůžkové pokoje

Vybavení pokojů:

Bezdrátový internet

Domácí mazlíčci

Pokojová služba

Nekuřácké

Bezklíčové otvírání dveří (hotelové karty)

Vlastní sociální zařízení

TV

Barevné LED osvětlení

Trezor

Minibar

Telefon

Fén

Toaletní potřeby zdarma

Stravování

V Hotelovém resortu Šikland je snídaně zahrnuta v ceně ubytování. Hostům samozřejmě nabízíme i možnost přiobjednat si polopenzi, případně využít některou z našich restaurací v parku.

Objednávka ubytování

V hlavní sezóně Červenec – Srpen je ubytování poskytováno v turnusech.

4 denní pobyt (čtvrtek až neděle)

Pobyty 4 denní od čtvrtka do neděle nabízí skvělé řešení Vašeho prodlouženého víkendu, které doporučujeme akčním rodinám, partám kámošů a všem, co mají rádi hodně nabitý program. Pobyt probíhá ve dnech, kdy Šikland nabízí to nejlepší ze svého týdenního programu, čtvrteční noční ohňovou show a tématicky zaměřený sobotní program s ohňostrojem a diskotékou do pozdních nočních hodin.

PROGRAM

 • Čtvrtek: příjezd v odpoledních hodinách, ubytování, večeře, animační program na náměstí (od 19:00 hodin). Večerní ohňová show v přírodním amfiteátru a strašidelná jízda vláčkem Union Pacific.
 • Pátek: program v Šiklandu – divadelní představení a doprovodný program po celý den. Večerní posezení s písničkami před Saloonem.
 • Sobota: celodenní program dle konkrétní mimořádné akce. Možnost odpočinku v aquaparku. Noc v baru u Hrobníka nebo na diskotéce před Saloonem.
 • Neděle: procházka po parku, návštěva indiánské vesnice. Po odjezdu návštěva strašidelného zámku Draxmoor.

UBYTOVÁNÍ

Pro 4 denní pobyt (ČT-NE) nabízíme ubytování v hotelovém resortu Šikland v pohodlných 2 až 5 lůžkových pokojích. V Kemp hotelu na vás čekají 2 a 4 lůžkové stany, vybavené pohodlnými matracemi s lůžkovinami. Volit můžete také vlastní stan nebo karavan.

Přesnou cenu pobytu připraví naše rezervační oddělení na základě vaší individuální objednávky (počet a věk dětí, typ ubytování nebo zvířecí mazlíček, který přijede s vámi). Klikněte níže a dozvíte se více o cenách ubytování v Šiklandu.

STRAVOVÁNÍ

Samozřejmostí je nabídka ve formě plné penze nebo polopenze.

5 denní pobyt (neděle - čtvrtek)

Pobyty 5 denní od neděle do čtvrtka nabízí klidnější a cenově nejvýhodnější dovolenou s parádními zážitky, je vhodný pro rodiny s menšími dětmi nebo pro seniory a jejich vnoučata.

PROGRAM

 • Neděle: příjezd v odpoledních hodinách, ubytování, večeře.
 • Pondělí: výlet do strašidelného zámku Draxmoor, sportovní aktivity, koupání, vycházky.
 • Úterý: program v Šiklandu – divadelní představení a doprovodný program po celý den, večerní divadlo s pyrotechnikou, strašidelná jízda vláčkem Union Pacific.
 • Středa: den v Šiklandu s účastí na aktivitách – jízda vláčkem, lukostřelba, svezení na koních, výlet na koloběžkách, návštěva indiánské vesnice a srubu u trapera, večerní animační program.
 • Čtvrtek: návrat tam, kde se Vám nejvíce líbilo, zarezervování dalšího pobytu.

UBYTOVÁNÍ

Pro pobyty 5denní (NE-ČT) nabízíme ubytování v Hotelovém resortu Šikland v pohodlných 2 až 5 lůžkových pokojích. V Kemp hotelu Šikland na vás čekají 4 lůžkové stany, vybavené pohodlnými matracemi s lůžkovinami. Volit můžete také vlastní stan nebo karavan.

Přesnou cenu pobytu připraví naše rezervační oddělení na základě vaší individuální objednávky (počet a věk dětí, typ ubytování nebo zvířecí mazlíček, který přijede s vámi). Klikněte na odkaz níže a dozvíte se více o možnostech a cenách ubytování v Šiklandu.

STRAVOVÁNÍ

Samozřejmostí je nabídka ve formě plné penze nebo polopenze.

Týdenní pobyt (neděle až sobota/neděle)

Pro opravdové pohodáře je skvělou volbou týdenní pobyt od neděle do následující neděle nebo soboty, během kterého zažijete a poznáte opravdu všechno, co Vám jen Šikland může nabídnout.

PROGRAM

 • Neděle: příjezd v odpoledních hodinách, ubytování, večeře.
 • Pondělí: výlet do strašidelného zámku Draxmoor (prohlídka), sportovní aktivity, koupání, vycházky.
 • Úterý: program v Šiklandu – divadelní představení a doprovodný program po celý den, večerní divadlo s pyrotechnikou.
 • Středa: den v Šiklandu s účastí na aktivitách – jízda vláčkem, lukostřelba, svezení na koních, návštěva indiánské vesnice a srubu u trapera, večerní animační program.
 • Čtvrtek: westernová olympiáda, vyjížďka na koni, večerní ohňová show v přírodním amfiteátru a strašidelné jízdy vláčkem Union Pacific.
 • Pátek: adrenalinový den – výlet na koloběžkách do okolí. Pro milovníky klidu masáž nebo vířivka, případně celodenní lenošení u bazénu. Večerní posezení s písničkami před Saloonem.
 • Sobota: celodenní program dle konkrétní mimořádné akce. Noc v baru U Hrobníka nebo na diskotéce před Saloonem.
 • Neděle: návrat tam, kde se Vám nejvíce líbilo, rezervace příštího pobytu.

UBYTOVÁNÍ

Pro týdenní pobyt (NE-NE/SO) nabízíme ubytování v hotelovém resortu Šikland v pohodlných 2 až 5 lůžkových pokojích. V Kemp hotelu na vás čekají 2 a 4 lůžkové stany, vybavené pohodlnými matracemi s lůžkovinami. Zvolit si můžete také srub, mobilní dům, chatku nebo teepee, případně přijeďte s vlastním stanem nebo karavanem.

Přesnou cenu pobytu připraví naše rezervační oddělení na základě vaší individuální objednávky (počet a věk dětí, typ ubytování nebo zvířecí mazlíček, který přijede s vámi). Klikněte níže a dozvíte se více o cenách ubytování v Šiklandu.

STRAVOVÁNÍ

Samozřejmostí je nabídka ve formě plné penze nebo polopenze.

Jiná délka pobytu

V případě pobytů odlišných od námi nabízených turnusů (pobyt kratší, delší nebo s jiným dnem příjezdu) platí pultové ceny ubytování.

Ceny ubytování v hotelovém resortu

[table id="4" /]

[table id="2" table_head="false" hide_columns="3,4" hide_rows="1" /]

Rezervovat ubytování