Pravidelný denní program

Od úterý do neděle Vás čekají divadelní představení, westernová a taneční vystoupení, přehlídky, vystoupení se zvířaty a mnoho dalšího.

Denní program v letní sezóně 2022

Program pro nadcházející sezónu pro vás právě připravujeme

Nová akční divadla

O čem budou a koho v nich uvidíte? Tak to jsou otázky, na které Vám neodpovíme, abyste nepřišli o překvapení. Určitě se ale můžete těšit na oblíbené tváře programového týmu, které se Vám představí opět v rolích nebezpečných nebo bláznivých desperátů, vzorných a jistě nezkorumpovatelných představitelů zákona, obyvatelů města a více se necháme překvapit.

(videoukázka z předešlé sezony 2020)


Westernová show

Kovbojské a honácké dovednosti Vám předvedou naši kovbojové pokřtění pravým americkým divokým západem.

(videoukázka z předešlé sezony 2020)


Program na městečku

I přes den Vás budeme bavit tradičními vstupy na městečku jako jsou taneční vystoupení, soutěže, animační programy pro děti i dospělé, akrobatická vystoupení a spoustu dalšího.

(videoukázka ze sezony 2019)


Noční ohňová show (pohádkový příběh)

Tradičně patří večerní „ohňovka“ k nejoblíbenějším představením a i v roce 2021 se můžete těšit na dechberoucí pohádkový příběh plný pyrotechnických a ohňových efektů.

(videoukázka z předešlé sezóny 2020)

Víkendové a mimořádné akce

Po celý rok pořádáme speciální akce. V červenci a srpnu jsou to tematické víkendové akce jako například Motosraz, Létohrátky se zvířátky, Americký den, Burger day nebo oblíbený Rodinný den. V tyto dny je v Šiklově mlýně zábavy ještě více než kdykoliv jindy. Od září do června u nás můžete navštívit nespočet motoristických akcí, zážitkové víkendové rodinné pobyty či zde strávit příjemnou zimní dovolenou.

Rezervovat ubytování